Pop Müzik Dinle Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

NTV’bile canlı olarak yayınlanan tüm programlar ile müteallik bilgiler, yetişek bölümleri ve programlarla müteallik haberler NTV Görüntülükı’nda. Jurnal NTV neşriyat temizışı ve program saatlerini bile NTV Ekranı kategorisinden saat bazında görebilirsiniz.

Fatmagül’ün söyledikleri, Kerim bâtınin yeni bir sonucun zeminini hazırlar. Öte taraftan, Mustafa, Fatmagül’ü façamafevkü bırakmanın pişmanlığıyla Asu’yu sahiplenmeye çaldatmaışır. Asu’nun Bilal’in adamlarının elinde bulunduğunu öğrenmiştir. Bir el henüz sundurmaıyla ilgili bir pazarlık yapar. Fakat, kendi tabanğıyla Erdoğan’ın tuzağına düşmüş olduğunün farkında bileğildir. Vicdan azabıyla kafaa çıkamayan, annesiyle yasevimliığı son olayın altında kalan Vural, yaşamıyla müteallik hükümı çoktan vermiştir, ölüme gitmeden önce Fatmagül’le son yol yüzleşmek lüzum. Aynı anlarda Kerim de imge kırıklığına uğrattığı Fatmagül’e, sevgisini ispat etmek üzere, herkesin yaşamını bileğişlemtirecek bir karar verir ve bu kararı uygular. 

Mabel’le hem albümü hem bile aşklarını, değkârimini, şeffaflığını sermayeştuk, dertleştik. İşte o görüşme balonlarından geriye kalanlar...

Veri politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata normal şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar bâtınin data politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ece Gürsel şarkıcılığa soyundu, “Yarı Farkında” adlı bir albüm hazırladı. Bülent Ersoy, İbrahim Yumuşakses ve Yıldız Tilbe’nin sesiyle ait güzel yorumlarda bulunmuş olduğunu mütekellim ünlü mankenin en muhteşem imgesel, fanatikı başüstüneğu Şebnem Bol’tan tam hamiş alabilmek.

KRAL Liste, geçtiğimiz haftanın en çok çkırmızıınan sanat eriları ve en müstehap şarkılarından oluşmaktadır.

..Yitip revan güzellikleri evetşlı bir adamın sessizliğiyle anlatmış... Kamu dünyanın kederini bir sigaranın boğum boğum dumanına sığdırmış... Hasan Ali Toptaş’la tanışınca, bu ülkede iyiliğin tükenmeyeceğine inancınız tazeleniyor. Bizi Ankara Eryaman’daki evinde misafir ediyor. Çocukluğumdan çizgiırladığım bir sofrayla...Dolma, cacık, peynir ve rakı... Sonrası yürekin de helva... Arkadaşı Ethem Baran sarıkanatları tavaya atıyor. Cızır cızır sesler içre Hasan Ali Toptaş’ın büyülü dünyasından dâhil giriyoruz.

Gülben Erin, Ozan ve Ece Doğşanlı’nun Bodrum’daki evlerine misafir başüstüne. Doğcelil çifti, tanıdıkma hikayelerinden evlilik sürecine, çocuklarından müzik piyasasına denli her şeyi Yeni yetme’e anlattı.

Günin Kızları 1. Devir'ü reklamsız ve hareketsiz modül olarak click here blutv kalitesi ile incelemek dâhilin tıklayınız.

Berlin, Türk yurttaşlarının ülke sınırları haricinde en kargaşa olduğu şehir. Almanya’nın kellekenti Berlin dört senedir gitgide henüz da profesyonelleabat ‘Spirit of İstanbul Festivali’ne ev sahipliği kuruluşyor.

En Kral 20, geçtiğimiz haftanın en çok çaldatmaınan sanatkârları ve en sevilen şarkılarından oluşmaktadır.

Son günlerde yaşanmış olan yıldırı saldırılarının peşi sıra İzmir’de vereceği konserini bozma etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz majör tepki çekti. Detaylar haberimizde…

44. Departman Sinan’ın geçirdiği yargı herkesi madun üst fiyat...Sinan’ın geçirdiği korkunç kaza Hükümran’leri zir üst e ...

Izlesene.com ile alakalı tüm haberleri ve son zaman Izlesene.com salık ve vürutmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Mecmu 34 Izlesene.com haberi bulunmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *